S realitní kanceláří Šárky Holmanové jsem maximálně spokojen, využívám jejich služeb dlouhodobě již od roku 2007. Zastupovala mě nejen při prodeji nemovitostí, ale zároveň při organizaci pronájmů a zastupování při jednání s nájemníky. Veškeré problémy, které nastaly, byly vždy rychle a perfektně vyřešeny. Její služby i díky jejímu specifickému osobnímu přístupu a kouzlu, mohu všem doporučit a již jsem tak udělal v případě mých příbuzných a známých.

Ing. Jiří Pozděna/SK Projekt


S paní Holmanovou jsme se potkali při koupi pozemku před 3 lety. Přestože koupě nebyla z pohledu procesu úplně jednoduchá, vždy řešila vzniklé problémy rychle a ochotně. Její velmi profesionální přístup a schopnost navrhnout řešení posouvající věci dopředu, z ní dělají profesionála, kterého jednoznačně doporučuji. 

Ing. Roman Kohout/ČRo


Jsou to sympaťáci a tvořiví šikulové!

Karel Trsek/Allianz ČR


Měl jsem možnost spolupráce s touto kanceláří a výsledkem bylo seriózní bezproblémové jednání a hlavně úspěšné uzavření nelehkého obchodu. Doporučuji.

Ivan Ruml/Amana s.r.o.


Tato realitní kancelář nám pomohla prodat jeden byt z dědictví a koupit dva byty nové. Mohu jen doporučit, vřelý a profesionální přístup! Vše proběhlo bez problémů a k naší plné spokojenosti.

Ondřej Kozáčik/Austis.cz


Tuto realitní kancelář znám již několik let, nyní jsem využila jejich služeb, mohu jenom doporučit, spolehlivost, serioznost, super jednání i získání nových přátel, ráda se na ně opět obrátím...

Vladimira Koch/Cedrus Kennel 


S touto realitní kanceláří jsem již několikrát spolupracovala a vždy jsem byla naprosto spokojena. Makléři jsou profesionální, milí, usměvaví, vždy připraveni odpovědět a pomoci. Za mě mohu jen a jen doporučit a těším se v budoucnu na další spolupráci.

Mahulena Košťálová


Alternatiff mi prodával nemovitosti v Praze. Nejenže to byla radost spolupracovat s tak úžasnými lidmi, kteří vše zařídili, pomáhali mi nadto najít novou nemovitost, věnovali mi čas a svou úžasnou energii. Získala jsem jako bonus nové přátele a tak MOC DĚKUJI ŽE JSTE přátelé. S láskou Šárka 

Šárka Novotná


Jestli máte rádi osobní a neotřelý způsob obchodniho jednání, tak jste u RK Alternatiff na správné adrese!

Na rozdíl od velkých společností, kde výkonný ředitel počítá pouze svoje zisky a zajímá se jen o velké klienty, tak u paní Šárky Holmmanové a jejího manžela budete vždy pouze "velký klient", kterému se budou věnovat neustále naplno! Vřele doporučuji tuto realitní firmu!

Vladimír Palička


 Prodej prostorného 2+1/B vhodného pro rekonstrukci. Krásné místo u parku s výhledem do zeleně.

Cena: 4.100.000,- KčVelmi vzdušný a prostorný byt 3kk/B v reprezentativním, neorenesančním činžovním domě na Malé Straně.

Cena: 12.690.000,- Kč

 

Hezký a především stylový venkovský dům se vzrostlou okrasnou zahradou 5000m2 k prodeji. Veliký pozemek v intravilánu obce s navazujícím lesem.

Cena: 6.500.000,- KčPředstavujeme prodej atypického podkrovního bytu, dispozičně rešeného jako 2+1, o celkové podlahové ploše 78 m2 v 5.NP klasicistního činžovního domu.

Cena: 0,- KčPředstavujeme pronájem panelového 2+1,43 m2 po rekonstrukci ve druhém patře čistého domu s novým výtahem. Kryté parkovací stání v ceně.

Cena: 14.000,- KčProdej prostorného 2KK/B po citlivé adaptaci od architekta. Moderní bydlení pro mladý pár.

Cena: 6.650.000,- KčPronájem světlého a především velmi vkusně zařízeného 2KK/B v 5. patře nízkoenergetické novostavby bytového domu PORT KAROLINA.

Cena: 23.000,- Kč